Питання відповідь

Зміст питань-відповідей є інформативним. Актуальні умови дізнайся на домашній сторінці кожного кредитора.

Подача заявки

Подати заявку на кредит може кожен дієздатний громадянин України віком від 18 до 92 років, зареєстрований на території України.
Нові клієнти можуть отримати кредит на суму до 17 000 грн.
Так, це можливо, більше інформації на сайті кредитора.
Щоб подати заявку на кредит онлайн, вам знадобиться паспорт і ІПН. Для суми більше 15 000 грн необхідна виписка з банківського рахунку та / або довідка з роботи, якщо цього вимагає кредито
Якщо кредит буде схвалений повністю, гроші будуть переведені на банківську карту, ви також отримаєте інформацію за допомогою SMS і / або електронної пошти. Якщо кредит підтверджений на меншу суму, ніж спочатку було потрібно, ви отримаєте SMS-повідомлення з проханням зв'язатися з фахівцями з обслуговування клієнтів.
Багато кредитори работют онлайн і оформляють кредити на карти клієнтів цілодобово. Це означає що розглядом заявки на кредит займається спеціальний комп'ютерний алгоритм, він і вирішує: видавати кредит чи ні

 

Платежі

Подача заявки на кредит онлайн безкоштовна.
Так, це можливо, але не всі кредитори пропонують кредити готівкою.
Для отримання кредиту необхідні регулярні доходи, які дозволяють погасити кредит.
Для отримання кредиту немає необхідності ні в поручителі, ні в заставі, якщо тільки цього не вимагає кредитор.
Платежі по кредитах можуть бути погашені через термінал, в касі банку або особистому кабінеті кредитора, інші види платежів по кредитах можна знайти на сайті кожного кредитора.

При оплаті кредитного рахунку ви повинні вказати:

  • одержувач;
  • реєстраційний номер;
  • банк одержувача;
  • рахунок;
  • інформація для одержувача;
  • мета платежу;
  • реквізити платежу;
  • номер кредитного рахунку.

Більше інформації на сайті кожного кредитора.

Якщо платіж здійснюється в межах одного банку, гроші будуть виплачені кредитору протягом декількох хвилин. Якщо платіж здійснюється з іншого банку, то слід зважати на те, що гроші можуть бути перераховані протягом 1-3 робочих днів. Зазвичай кредитор інформує клієнта по SMS про отримання платежу.
Так, дострокову оплату можна здійснити в будь-який час. Як правило, плата за дострокове погашення кредиту не застосовується, більш детальна інформація доступна на домашній сторінці кожного кредитора.
Для того, щоб відкласти платіж по кредиту, ви повинні зробити платіж за відстрочку відповідно до прейскуранта кредитора, більш детальна інформація на веб-сайті кожного кредитора.
Для кожного клієнта кредитор встановлює кредитний ліміт індивідуально.
Якщо у вас виникли проблеми з погашенням кредиту, обов'язково зв'яжіться з кредитором, щоб знайти найкраще рішення.

 

Займай відповідально

Ознайомтеся з умовами кредитного договору і, якщо є будь-які питання, зв'яжіться з кредитором. Заявки оцінюються індивідуально, і пропонована процентна ставка може змінюватися після її оцінки. Приклади є тільки інформативними.

Домашня сторінка Krediti365.com.ua не є кредитором і не видає кредити. Власник ТОВ SCHAEFER, юридична адреса: Латвія р Салдус, вул. Ліела 9, поштовий індекс LV-3801. Сайт пропонує кредиторів, від яких ТОВ SCHAEFER може отримати компенсацію. Компенсація може вплинути на спосіб відображення кредитних продуктів, наприклад на їх порядок. Компенсація дозволяє відвідувачам сайту використовувати безкоштовно інформацію про кредиторів для порівняння. Сайт Krediti365.com.ua пропонує порівняння кредиторів, але пропозиції сайту не включають всі фінансові компанії або їх продукти.