Порівнюй і вибирай з 4 кредиторів.

Підніми до 93% свої шанси отримати кредит, вибери, як мінімум 3 кредиторів, і відправляй заявки на кредит!


Інформація про кредиторів

Kreditstar.com.ua - "KREDITSTAR"
Адреса: 01054, м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 55
Телефон: -
Е-пошта: info@kreditstar.com.ua
Максимальна РПС: 730%
Строк: 62 дні - 1 рік
Вік: 18 до 70
5000 ₴ на 3 місяці, комісія 5869 ₴, загальні витрати 10869 ₴, APR 620.5%.
Zecredit.com.ua - ТОВ "ФК" "ІНВЕСТРУМ"
Адреса: 03150, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 72
Телефон: 0(800)352706
Е-пошта: info@zecredit.com.ua
Максимальна РПС: 912.5%
Строк: 62 дні - 1 рік
Вік: 18 до 65
1000 ₴ на 3 місяці, комісія 2250 ₴, загальні витрати 3250 ₴, APR 912.5%.
Money4you.com.ua - ТОВ "МАНІФОЮ"
Адреса: 03150, м. Київ, вул. Казимира Малевича, 86, літ. Д
Телефон: 0(800)330024
Е-пошта: info@money4you.com.ua
Максимальна РПС: 726.35%
Строк: 62 дні - 1 рік
Вік: 18 до 65
1000 ₴ на 3 місяці, комісія 1791 ₴, загальні витрати 2791 ₴, APR 726.35%.
Kachay.com.ua - ТОВ "КАЧАЙ ГРОШІ"
Адреса: 03150, м.Київ, вул. Казимира Малевича, 86-И
Телефон: +38(044)3376727
Е-пошта: info@kachay.com.ua
Максимальна РПС: 730%
Строк: 62 дні - 1 рік
Вік: 18 до 65
4000 ₴ на 3 місяці, комісія 5610 ₴, загальні витрати 9610 ₴, APR 730%.

На що треба звернути увагу

Ви думаєте брати кредит? Для початку перевірте, чи немає будь-якого іншого способу, досягти своєї мети. Якщо позика краще рішення, переконайтеся в тому, що розумієте умови кредиту. Щоб прийняти найкраще рішення, порівняйте кредиторів. Обов'язково зверніть увагу на:

 1. процентну ставку;
 2. строк погашення кредиту;
 3. умови дострокового погашення;
 4. вікове обмеження;
 5. період безпроцентного кредиту 0,01%.

Кредити підходять для тих, хто бажає подорожувати, на поліпшення будинку або квартири, для покупки електротехніки або несподівані витрати.


Сучасний і безпечний спосіб як позичити гроші


Порівняйте кредиторів

Натиснувши кнопку «Подати заявку», ви можете ознайомитися з умовами та правилами кредитування а також подати заявку на кредит. Умови кредитної заявки:

Які документи потрібні

Кредитори в Інтернеті дають можливість позичати гроші без документів за кілька хвилин. Кредитор може вимагати мінімальний пакет документів для перевірки даних клієнта. Швидше за все, ці документи необхідно буде відправити кредитору через Інтернет у вигляді додатків до запиту на кредит або кредитору по електронній пошті.

Паспорт та ІПН

Мобільний телефон і банківська картка

Електронна пошта

Отримайте гроші

Гроші надійдуть на вашу банківську платіжну картку протягом декількох хвилин після підтвердження заявки. Для отримання коштів необхідно прийняти умови кредитного договору.

 

Що хоче знати більшість позичальників

Коли гроші будуть доступні

Виникають незаплановані витрати і вам необхідно оплатити послугу або покупку товару зараз. Як правило, гроші надходять протягом декількох хвилин після їх відправки, затримка може відбутися в тому випадку, якщо рахунки клієнта і позичальника знаходяться в різних банках.

Скільки грошей я можу позичити

Всі кредитні заявки оцінюються індивідуально, але сума затвердженого кредиту залежить від декількох факторів, таких як дохід клієнта, кредитна історія і т.д. Використовуючи порівняння кредитів, можна точно визначити мінімальну і максимальну суму кредиту кожного кредитора.

Як збільшити шанси на отримання кредиту

Щоб збільшити шанси на отримання кредиту, перевіряйте коректність внесених даних і переконайтеся, що ви в правильному порядку вказали прізвище, ім'я, по батькові, дату народження, дату видачі паспорта, ІПН.

Які штрафи, якщо кредит не виплачується в строк

У разі несплати кредиту в строк, кредитор може вимагати штраф від загальної суми прострочених платежів за кожний день прострочення. Якщо погашення затримується без узгодження з кредитором, кредитор в односторонньому порядку має право передати заборгованість третім особам. Якщо є проблеми з погашенням, обов'язково зв'яжіться з відділом обслуговування клієнтів, щоб знайти найкраще рішення.

Річна процентна ставка

Річна процентна ставка APR буде залежати від умов на момент подачі заявки на кредит, а також від обраної суми кредиту, Строку погашення кредиту, цілі кредиту і кредитної історії клієнта. Річна процентна ставка - це загальна вартість кредиту, виражена у відсотках, включаючи всі витрати до отримання кредиту, не включаючи витрати, що підлягають до сплати за невиконання зобов'язань, зазначених в кредитній угоді. Приклад: 3000 грн. на 3 місяців, комісія 916 грн., загальні витрати 3916 грн., APR 142.35%., якщо кредит погашений вчасно.

Подача заявки

Подати заявку на кредит може кожен дієздатний громадянин України віком від 18 років, зареєстрований на території України.
Нові клієнти можуть отримати кредит на суму до 20 000 грн.
Так, це можливо, більше інформації на сайті кредитора.
Щоб подати заявку на кредит онлайн, вам знадобиться паспорт і ІПН. Для суми більше 20 000 грн необхідна виписка з банківського рахунку та / або довідка з роботи, якщо цього вимагає кредито
Якщо кредит буде схвалений повністю, гроші будуть переведені на банківську карту, ви також отримаєте інформацію за допомогою SMS і / або електронної пошти. Якщо кредит підтверджений на меншу суму, ніж спочатку було потрібно, ви отримаєте SMS-повідомлення з проханням зв'язатися з фахівцями з обслуговування клієнтів.
Багато кредитори работют онлайн і оформляють кредити на карти клієнтів цілодобово. Це означає що розглядом заявки на кредит займається спеціальний комп'ютерний алгоритм, він і вирішує: видавати кредит чи ні

 

Платежі

Подача заявки на кредит онлайн безкоштовна.
Так, це можливо, але не всі кредитори пропонують кредити готівкою.
Для отримання кредиту необхідні регулярні доходи, які дозволяють погасити кредит.
Для отримання кредиту немає необхідності ні в поручителі, ні в заставі, якщо тільки цього не вимагає кредитор.
Платежі по кредитах можуть бути погашені через термінал, в касі банку або особистому кабінеті кредитора, інші види платежів по кредитах можна знайти на сайті кожного кредитора.

При оплаті кредитного рахунку ви повинні вказати:

 • одержувач;
 • реєстраційний номер;
 • банк одержувача;
 • рахунок;
 • інформація для одержувача;
 • мета платежу;
 • реквізити платежу;
 • номер кредитного рахунку.

Більше інформації на сайті кожного кредитора.

Якщо платіж здійснюється в межах одного банку, гроші будуть виплачені кредитору протягом декількох хвилин. Якщо платіж здійснюється з іншого банку, то слід зважати на те, що гроші можуть бути перераховані протягом 1-3 робочих днів. Зазвичай кредитор інформує клієнта по SMS про отримання платежу.
Так, дострокову оплату можна здійснити в будь-який час. Як правило, плата за дострокове погашення кредиту не застосовується, більш детальна інформація доступна на домашній сторінці кожного кредитора.
Для того, щоб відкласти платіж по кредиту, ви повинні зробити платіж за відстрочку відповідно до прейскуранта кредитора, більш детальна інформація на веб-сайті кожного кредитора.
Для кожного клієнта кредитор встановлює кредитний ліміт індивідуально.
Якщо у вас виникли проблеми з погашенням кредиту, обов'язково зв'яжіться з кредитором, щоб знайти найкраще рішення.

 

Займай відповідально

Ознайомтеся з умовами кредитного договору і, якщо є будь-які питання, зв'яжіться з кредитором. Заявки оцінюються індивідуально, і пропонована процентна ставка може змінюватися після її оцінки. Приклади є тільки інформативними.

Домашня сторінка Krediti365.com.ua не є кредитором і не видає кредити. Власник ТОВ SCHAEFER, юридична адреса: Латвія р Салдус, вул. Ліела 9, поштовий індекс LV-3801. Сайт пропонує кредиторів, від яких ТОВ SCHAEFER може отримати компенсацію. Компенсація може вплинути на спосіб відображення кредитних продуктів, наприклад на їх порядок. Компенсація дозволяє відвідувачам сайту використовувати безкоштовно інформацію про кредиторів для порівняння. Сайт Krediti365.com.ua пропонує порівняння кредиторів, але пропозиції сайту не включають всі фінансові компанії або їх продукти.